JOHN HARRELL'S INDIANA HIGH SCHOOL BASKETBALL
Boys' basketball
SATURDAY, FEB. 4
ALL TIMES EASTERN
Adams Central at Leo2:30 PM  
Barr-Reeve at Forest Park1:30 PM  
Bedford North Lawrence at Whiteland2:30 PM  
Ben Davis at Avon1:30 PM  
Bloomfield at Northview2:30 PM  
Bloomington Lighthouse at Cannelton7:30 PM  
Bloomington South at Owen Valley2:30 PM  
Bluffton at Heritage2:30 PM  
Boone Grove at North Judson1:30 PM  
Carroll (Fort Wayne) at Van Wert (Ohio)2:30 PM  
Caston at Triton2:30 PM  
Centerville at Connersville1:30 PM  
Clarksville at Brownstown Central2:30 PM  
Clinton Prairie at North White2:30 PM  
Columbus North at East Central2:30 PM  
Covenant Christian at Covington2:30 PM  
Crawfordsville at Riverton Parke2:30 PM  
Culver at Morgan Twp.2:30 PM  
Danville at Cloverdale1:30 PM  
Eastern Hancock at Lapel1:30 PM  
Evansville Day at Shoals7:30 PM  
Evansville North at Corydon Central2:30 PM  
Fort Wayne Canterbury at Fremont1:30 PM  
Fort Wayne Wayne at Norwell1:30 PM  
Gibson Southern at Southridge2:30 PM  
Greencastle at Brown County3:30 PM  
Greensburg at Jac-Cen-Del1:30 PM  
Greenwood at Greenfield-Central1:30 PM  
Hamilton at Fairfield2:30 PM  
Hammond Science & Tech at Calumet8:00 PM  
Harrison (West Lafayette) at Lafayette Central Catholic2:30 PM  
Hebron at North Newton1:30 PM  
Hobart at Hanover Central3:30 PM  
Huntington North at New Haven2:45 PM  
Indianapolis Arlington at Greenwood Christian1:30 PM  
Indianapolis Attucks at Louisville Waggener (Ky.)7:30 PM  
Indianapolis Cathedral at Fort Wayne Luers3:30 PM  
Indianapolis Lutheran at Waldron2:30 PM  
Indianapolis Manual at North Central (Indianapolis)1:30 PM  
Jasper at Heritage Hills2:30 PM  
Jimtown at Northridge12:45 PM  
John Glenn at LaPorte3:30 PM  
Lakeland Christian at Fort Wayne Smith Academy6:00 PM  
Lakewood Park at Fort Wayne South7:30 PM  
Lawrence Central at Fort Wayne Dwenger3:30 PM  
Lawrence North at Grand Rapids Christian (Mich.)7:30 PM  
Lewis Cass at Clinton Central12:30 PM  
Lighthouse CPA at Indianapolis Tech8:00 PM  
Logansport at Manchester2:30 PM  
Marquette Catholic at McNamara (Ill.)5:00 PM  
Martinsville at Terre Haute North2:30 PM  
Michigan City at South Bend Adams2:30 PM  
Mishawaka Marian at Elkhart Memorial2:30 PM  
Mississinewa at Delta12:30 PM  
Monrovia at Beech Grove3:30 PM  
Morristown at Hauser2:30 PM  
Mount Carmel (Ill.) vs. Nashville (Ill.)2:00 PM  
Mount Vernon (Fortville) at Noblesville1:30 PM  
New Albany at Columbus East12:30 PM  
New Castle at Batesville2:30 PM  
North Miami at Sheridan7:30 PM  
Northwestern at Southwood7:45 PM  
Oldenburg Academy at Triton Central1:30 PM  
Park Tudor at Brebeuf Jesuit2:30 PM  
Perry Central at South Spencer3:00 PM  
Plainfield at Shelbyville1:30 PM  
Princeton at Mount Vernon (Posey)2:30 PM  
Rensselaer Central at Delphi2:30 PM  
Rising Sun at Southwestern (Shelbyville)1:30 PM  
Rockville at West Vigo12:30 PM  
Salem at Seymour1:30 PM  
Scottsburg at Floyd Central1:30 PM  
Shawe Memorial at South Central (Elizabeth)1:30 PM  
South Bend Career Academy at Phoenix (Mich.)1:30 PM  
South Vermillion at North Putnam2:30 PM  
Southport at Fort Wayne Snider2:30 PM  
Springs Valley at Borden12:30 PM  
Taylor at Madison-Grant2:30 PM  
Tecumseh at Lanesville2:30 PM  
Terre Haute South at Franklin Central1:30 PM  
Traders Point Christian at Culver Academy6:30 PM  
Trinity Lutheran at New Washington1:30 PM  
Valparaiso at Hammond Noll3:30 PM  
Vincennes Lincoln at Pike Central2:30 PM  
Wapahani at Union (Modoc)1:30 PM  
West Central at Tri-County2:30 PM  
West Noble at LaVille2:30 PM  
Western Boone at Fountain Central1:30 PM  
Westfield at Hamilton Southeastern12:30 PM  
Whitko at Eastbrook1:30 PM  
Winamac at McCutcheon1:30 PM  
Zionsville at Decatur Central1:30 PM  
Sangamon Valley Conference Tournament
South Newton vs. TBATBA   Placement