JOHN HARRELL'S INDIANA HIGH SCHOOL BASKETBALL
Boys' basketball
FRIDAY, FEB. 10
ALL TIMES EASTERN
Anderson at Logansport7:30 PM  
Avon at Danville7:30 PM  
Bloomington Lighthouse at Medora7:30 PM  
Blue River at Centerville7:30 PM  
Brownstown Central at Bedford North Lawrence7:30 PM  
Cambridge City Lincoln at Winchester7:30 PM  
Carroll (Fort Wayne) at Fort Wayne Northrop7:30 PM  
Center Grove at Lawrence Central7:30 PM  
Columbia City at Leo7:30 PM  
Columbus Christian at Horizon Christian7:30 PM  
Columbus East at Jennings County7:30 PM  
Columbus North at Bloomington South7:30 PM  
Culver at Pioneer7:00 PM  
Decatur Central at Whiteland7:30 PM  
DeKalb at Bellmont7:45 PM  
Dugger Union at South Vermillion7:30 PM  
Eastbrook at Wes-Del7:30 PM  
Eastern (Pekin) at Corydon Central7:30 PM  
Eastside at Garrett7:30 PM  
Elwood at Eastern (Greentown)7:30 PM  
Eminence at Cascade7:30 PM  
Evansville Mater Dei at Mount Vernon (Posey)8:30 PM  
Evansville Memorial at North Posey8:00 PM  
Evansville North at Evansville Central8:00 PM  
Evansville Reitz at Jeffersonville8:00 PM  
Faith Christian at Tri-Central7:30 PM  
Fort Wayne Concordia at Homestead7:30 PM  
Fort Wayne Dwenger at Fort Wayne North7:30 PM  
Fort Wayne Luers at Fort Wayne Snider7:30 PM  
Fort Wayne Wayne at Fort Wayne South7:30 PM  
Fountain Central at Turkey Run7:30 PM  
Franklin Central at Guerin Catholic7:30 PM  
Frankton at Mississinewa7:30 PM  
Fremont at Fairfield7:30 PM  
Gary Roosevelt at Lighthouse CPA8:00 PM  
Gary West at Munster8:00 PM  
Granger Christian at Elkhart Christian7:30 PM  
Greenfield-Central at Franklin County7:30 PM  
Greenwood at Plainfield7:30 PM  
Hamilton at Churubusco7:30 PM  
Hamilton Southeastern at Carmel7:30 PM  
Hammond at Bowman Academy8:00 PM  
Hammond Gavit at Hammond Morton8:00 PM  
Hammond Science & Tech at Frontier6:00 PM  
Hanover Central at Hammond Noll8:00 PM  
Hebron at Kankakee Valley8:00 PM  
Heritage Hills at Forest Park8:00 PM  
Huntington North at Norwell7:45 PM  
Indianapolis Arlington at Indianapolis Broad Ripple7:30 PM  
Indianapolis Cathedral at Indianapolis Roncalli7:30 PM  
Indianapolis Herron at Indian Creek7:30 PM  
Indianapolis Howe at Traders Point Christian7:30 PM  
Indianapolis Lutheran at Speedway7:30 PM  
Indianapolis Manual at Brownsburg7:30 PM  
Indianapolis Ritter at Triton Central7:30 PM  
Jac-Cen-Del at Hauser7:30 PM  
Jay County at Heritage7:30 PM  
John Glenn at South Bend St. Joseph7:30 PM  
Lafayette Jeff at Indianapolis Tech7:30 PM  
Lake Central at Michigan City8:00 PM  
Lakeland at Central Noble7:30 PM  
Lapel at Shenandoah7:30 PM  
LaPorte at Merrillville8:00 PM  
LaPorte LaLumiere at Marquette Catholic8:00 PM  
Lawrence North at Ben Davis7:30 PM  
Lebanon at Zionsville7:30 PM  
Lewis Cass at Western7:30 PM  
Loogootee at Mitchell7:30 PM  
Marion at McCutcheon7:30 PM  
Monroe Central at Wapahani7:30 PM  
Monrovia at Owen Valley7:30 PM  
Mooresville at Martinsville7:30 PM  
Muncie Central at Harrison (West Lafayette)8:00 PM  
New Castle at Delta7:30 PM  
New Haven at East Noble7:30 PM  
New Palestine at Shelbyville7:30 PM  
New Prairie at South Bend Riley7:30 PM  
New Washington at Lanesville7:30 PM  
North Central (Farmersburg) at Clay City7:30 PM  
North Central (Indianapolis) at Pike7:30 PM  
North Harrison at Crawford County7:30 PM  
North Judson at Caston8:00 PM  
North Knox at North Daviess7:30 PM  
North Montgomery at Frankfort7:30 PM  
North Vermillion at Riverton Parke7:30 PM  
North White at Winamac7:30 PM  
Northeast Dubois at Perry Central8:00 PM  
Northeastern at Union County8:00 PM  
Northridge at Concord7:45 PM  
Northview at Brown County7:30 PM  
NorthWood at Elkhart Memorial7:45 PM  
Oak Hill at Blackford7:30 PM  
Oregon-Davis at Knox8:00 PM  
Paoli at Orleans7:30 PM  
Park Tudor at Indianapolis Chatard7:30 PM  
Pendleton Heights at Fishers7:30 PM  
Peru at Manchester7:45 PM  
Portage at Chesterton8:00 PM  
Prairie Heights at Westview7:30 PM  
Providence at New Albany7:30 PM  
Providence Cristo Rey at Indianapolis Marshall7:30 PM  
Randolph Southern at Cowan7:30 PM  
Richmond at Kokomo8:00 PM  
Rochester at Wabash7:45 PM  
Salem at Clarksville7:30 PM  
Scottsburg at Silver Creek7:30 PM  
Seeger at Covington7:30 PM  
Shawe Memorial at Switzerland County7:30 PM  
Sheridan at Carroll (Flora)7:30 PM  
South Bend Adams at Mishawaka7:30 PM  
South Bend Career Academy at Lakeland Christian7:00 PM  
South Bend Clay at Mishawaka Marian7:30 PM  
South Bend Washington at Bremen7:30 PM  
South Knox at Barr-Reeve7:30 PM  
South Newton at Clifton Central (Ill.)8:00 PM  
South Ripley at South Dearborn7:30 PM  
South Spencer at Princeton8:00 PM  
Southern Wells at Woodlan7:30 PM  
Southridge at Wood Memorial8:00 PM  
Southwestern (Hanover) at Rising Sun7:30 PM  
Southwood at Maconaquah7:45 PM  
Spencer County (Ky.) at Rock Creek Academy7:30 PM  
Sullivan at Marshall (Ill.)8:00 PM  
Tecumseh at Gibson Southern8:00 PM  
Tell City at Pike Central8:00 PM  
Terre Haute North at Bloomington North7:30 PM  
Terre Haute South at West Vigo7:30 PM  
Tippecanoe Valley at North Miami7:45 PM  
Tipton at Taylor7:30 PM  
Tri-County at Benton Central8:00 PM  
Triton at LaVille8:00 PM  
Tri-West at Crawfordsville7:30 PM  
Twin Lakes at Delphi7:30 PM  
Union City at Daleville7:30 PM  
University at Covenant Christian7:30 PM  
Valparaiso at Crown Point8:00 PM  
Vincennes Lincoln at Boonville8:00 PM  
Vincennes Rivet at Shakamak7:30 PM  
Waldron at South Decatur7:30 PM  
Warren Central at Southport7:30 PM  
Warsaw at Plymouth7:45 PM  
Washington at Bloomfield7:30 PM  
Washington Twp. at South Central (Union Mills)8:00 PM  
Wawasee at Goshen7:30 PM  
West Central at LaCrosse8:00 PM  
West Lafayette at Lafayette Central Catholic8:00 PM  
West Washington at Crothersville7:30 PM  
Westfield at Hamilton Heights7:30 PM  
Wheeler at Morgan Twp.8:00 PM  
White River Valley at Springs Valley7:30 PM  
Whiting at North Newton8:00 PM  
Putnam County Classic
North Putnam vs. Greencastle6:00 PM  1st round
Cloverdale vs. South Putnam7:45 PM  1st round