FRIDAY, DEC. 21
ALL TIMES EASTERN
Anderson Prep AcademyatSmith Academy7:30 pm
BellmontatSouth Adams7:30 pm
Ben DavisatLawrence Central7:30 pm
Benton CentralatNorth White7:30 pm
BloomfieldatVincennes Rivet7:30 pm
BlufftonatNorwell7:45 pm
Boone GroveatNew Prairie8:00 pm
BremenatArgos7:30 pm
Brownsburgvs.Fort Wayne Snider6:00 pm
Carver Military (Ill.)atIlliana Christian8:00 pm
CascadeatNorth Putnam7:30 pm
Christel House AcademyatUnion (Modoc)7:30 pm
Clinton PrairieatSheridan7:30 pm
Columbia CityatNorthWood7:30 pm
Covenant Christian (DeMotte)atMorgan Twp.8:00 pm
CovingtonatLebanon7:30 pm
CrawfordsvilleatParke Heritage7:30 pm
Crosspointe ChristianatBloomington Lighthouse7:30 pm
DanvilleatMooresville7:30 pm
Eastern GreeneatNorth Daviess7:30 pm
EdgewoodatSullivan7:30 pm
Evansville Mater DeiatEvansville North8:00 pm
Evansville MemorialatHeritage Hills8:00 pm
FranktonatWestfield7:30 pm
Gary 21st CenturyatIndianapolis HomeSchool8:00 pm
Greenfield-CentralatIndian Creek7:30 pm
Hamilton SoutheasternatPendleton Heights7:30 pm
Hammond NollatWheeler8:00 pm
Hanover CentralatCalumet8:00 pm
Harrison (West Lafayette)vs.TBATBA
HauseratRushville7:30 pm
Huntington NorthatManchester7:30 pm
Indianapolis ChatardatCentral Christian7:30 pm
Indianapolis MetropolitanatBrebeuf Jesuit7:30 pm
Jac-Cen-DelatNew Washington7:30 pm
John GlennatSouth Bend Clay7:30 pm
Lafayette Central CatholicatAttica7:30 pm
Lafayette JeffatHammond Morton8:30 pm
Lake StationatRiver Forest8:00 pm
LapelatGuerin Catholic7:30 pm
LeoatFort Wayne Canterbury7:30 pm
Liberty Christianvs.Fort Wayne North3:00 pm
Louisville Holy Cross (Ky.)atRock Creek Academy7:30 pm
MaconaquahatTri-Central7:30 pm
Madison Christianvs.TBATBA
MedoraatColumbus Christian7:30 pm
MerrillvilleatMcCutcheon7:30 pm
MishawakaatMishawaka Marian7:30 pm
MorristownatUnion County8:00 pm
New AlbanyatPike7:30 pm
New CastleatMount Vernon (Fortville)7:30 pm
North MiamiatPeru7:45 pm
North NewtonatWashington Twp.8:00 pm
Oldenburg AcademyatWaldron7:30 pm
Prairie HeightsatWest Noble7:45 pm
Providence Cristo ReyatTriton Central7:30 pm
Richmondvs.Fort Wayne Dwenger4:30 pm
Seton CatholicatHagerstown7:30 pm
Shawe MemorialatBorden7:30 pm
ShenandoahatAnderson7:30 pm
South Bend AdamsatLaPorte8:00 pm
South RipleyatJennings County7:30 pm
SouthmontatMonrovia7:30 pm
SouthportatAvon7:30 pm
SouthridgeatJeffersonville8:00 pm
Tell CityatJasper8:00 pm
Terre Haute SouthatColumbus North7:30 pm
Tippecanoe ValleyatLaVille7:30 pm
Traders Point ChristianatUniversity7:30 pm
Twin LakesatTri-County6:00 pm
Union CityatKnightstown7:30 pm
ValparaisoatMarion8:00 pm
Vincennes LincolnatPike Central7:30 pm
WashingtonatLoogootee7:30 pm
Washington CatholicatDugger Union7:30 pm
WawaseeatCentral Noble7:30 pm
West LafayetteatIndianapolis Cathedral7:30 pm
Western BooneatClinton Central7:30 pm
WestviewatLakeland7:30 pm
WhitingatGriffith8:00 pm
ZionsvilleatKokomo7:30 pm
Elkhart Central Tournament
Loser Game 1vs.Loser Game 26:00 pm3rd place
Winner Game 1vs.Winner Game 27:45 pm1st place
Gibson County Tournament
PrincetonatGibson Southern8:15 pmPool A
North PoseyatWood Memorial8:15 pmPool B
Hancock County (Ky.) Tournament
Providencevs.TBATBASecond round
Jefferson County Invitational
Carroll County (Ky.)vs.Switzerland County6:00 pmFirst round
HenryvilleatSouthwestern (Hanover)7:45 pmFirst round
Trimble County (Ky.)atMadison7:30 pmFirst round
Scott County Invitational
West WashingtonatAustin7:30 pmPool A
CrothersvilleatScottsburg7:30 pmPool B