THREE RIVERS
ALL TIMES EASTERN
TEAMS WITH FULL SCHEDULES IN BOLD TYPE
CONFAGOADAAMStreak
Maconaquah0-  00-  0 .00 .00 .00 Lost 2
Manchester0-  00-  0 .00 .00 .00 Lost 1
North Miami0-  00-  0 .00 .00 .00 Lost 4
Northfield0-  00-  0 .00 .00 .00 Lost 7
Peru0-  00-  0 .00 .00 .00 Lost 1
Rochester0-  00-  0 .00 .00 .00 Lost 1
Southwood0-  00-  0 .00 .00 .00 Lost 1
Tippecanoe Valley0-  00-  0 .00 .00 .00 Lost 3
Wabash0-  00-  0 .00 .00 .00 Lost 2
Whitko0-  00-  0 .00 .00 .00 Lost 3
Tuesday, Nov. 20
Logansport at Peru, 7:45 pm
Southwood at Wapahani, 7:30 pm
Wednesday, Nov. 21
Culver at Rochester, 7:30 pm
Oak Hill at Wabash, 7:45 pm
Tippecanoe Valley at Warsaw, 7:45 pm
Whitko at Columbia City, 7:45 pm
Saturday, Nov. 24
Eastbrook at Northfield, 7:45 pm
Manchester at Oak Hill, 7:30 pm
Wabash at Madison-Grant, 7:30 pm
TBA at North Miami, TBA, North Miami
Tuesday, Nov. 27
Argos at Tippecanoe Valley, 7:30 pm
Elwood at Wabash, 7:30 pm
Friday, Nov. 30
Huntington North at Southwood, 7:30 pm
Knox at Tippecanoe Valley, 7:45 pm
Kokomo at Peru, 7:45 pm
Maconaquah at North Miami , 7:45 pm
Rochester at Winamac, 7:30 pm
Tipton at Northfield, 8 pm
Wawasee at Manchester, 7:45 pm
Whitko at Wabash , 7:45 pm
Saturday, Dec. 1
Knox at Peru, 7:45 pm
LaVille at Rochester, 7:30 pm
Whitko at Bellmont, 7:30 pm
Tuesday, Dec. 4
Central Noble at Whitko, 7:30 pm
North Miami at Culver, 7:30 pm
Oregon-Davis at Tippecanoe Valley, 7:45 pm
Wednesday, Dec. 5
Northfield at Canterbury, 7:30 pm
Thursday, Dec. 6
West Noble at Whitko, 7:30 pm
Friday, Dec. 7
Manchester at DeKalb, 7:30 pm
Plymouth at Peru, 7:45 pm
Southwood at Northfield, 8 pm
Wabash at Maconaquah , 7:45 pm
West Central at Rochester, 7:30 pm
Saturday, Dec. 8
Lighthouse at Manchester, 7:30 pm
Maconaquah at Oak Hill, 7:45 pm
Peru at Northfield , 7:45 pm
Pioneer at North Miami, 7:30 pm
Rochester at Logansport, 7:30 pm
Southwood at Eastern, 7:30 pm
Tippecanoe Valley at John Glenn, 7:30 pm
Whitko at Wawasee, 7:30 pm
Tuesday, Dec. 11
Lakeland Christian at North Miami, 7:30 pm
Southern Wells at Northfield, 7:30 pm
Tippecanoe Valley at Peru , 7:45 pm
Wednesday, Dec. 12
Whitko at Prairie Heights, 7:30 pm
Friday, Dec. 14
North Miami at Rochester , 7:45 pm
Northwestern at Maconaquah, 7:30 pm
Southwood at Manchester , 8 pm
Wabash at Northfield , 7:45 pm
Whitko at Tippecanoe Valley , 7:45 pm
Saturday, Dec. 15
Logansport at Maconaquah, 7:30 pm
Manchester at Winamac, 7:45 pm
Peru at Southwood , 8 pm
Tuesday, Dec. 18
Culver at Tippecanoe Valley, 7:30 pm
Rochester at Taylor, 7:30 pm
West Central at North Miami, 7:30 pm
Wednesday, Dec. 19
Warsaw at Whitko, 7:45 pm
Friday, Dec. 21
Huntington North at Manchester, 7:30 pm
Maconaquah at Tri-Central, 7:30 pm
North Miami at Peru , 7:45 pm
Tippecanoe Valley at LaVille, 7:30 pm
Thursday, Dec. 27
Cass at Rochester, 7:30 pm
Maconaquah vs. TBA, TBA, North Miami
Peru vs. TBA, TBA, North Miami
TBA at North Miami, TBA, North Miami
Friday, Dec. 28
Columbia City at Tippecanoe Valley, 7:45 pm
Whitko at Plymouth, 10:30 am, Plymouth
Manchester vs. TBA, TBA, Wabash
Northfield vs. TBA, TBA, Manchester
Southwood vs. TBA, TBA, Manchester
Wabash vs. TBA, TBA
Saturday, Dec. 29
Rochester at Pioneer, 7:30 pm
Wednesday, Jan. 2
Southwood at Mississinewa, 7:30 pm
Thursday, Jan. 3
Eastern at Maconaquah, 7:30 pm
Friday, Jan. 4
Manchester at North Miami , 7:45 pm
Northfield at Tippecanoe Valley , 7:45 pm
Peru at Oak Hill, 7:45 pm
Rochester at Whitko , 7:45 pm
Wabash at Southwood , 7:30 pm
Saturday, Jan. 5
Maconaquah at Frankfort, 7:30 pm
Madison-Grant at Northfield, 7:30 pm
Tippecanoe Valley at Plymouth, 7:45 pm
Tuesday, Jan. 8
Argos at Rochester, 7:30 pm
Oak Hill at Southwood, 7:30 pm
Friday, Jan. 11
Maconaquah at Peru , 7:45 pm
Northfield at North Miami , 8 pm
Southwood at Whitko , 7:30 pm
Tippecanoe Valley at Rochester , 7:45 pm
Wabash at Manchester , 7:45 pm
Tuesday, Jan. 15
Smith Academy at Manchester, 7:45 pm
Mississinewa at Wabash, 7:30 pm
Rochester at Caston, 7:30 pm
Friday, Jan. 18
North Miami at Wabash , 7:45 pm
Northfield at Whitko , 7:45 pm
Rochester at Manchester , 7:45 pm
Southwood at Tippecanoe Valley , 7:30 pm
Taylor at Peru, 7:45 pm
Western at Maconaquah, 7:30 pm
Saturday, Jan. 19
Peru at Northwestern, 7:30 pm
Tuesday, Jan. 22
Manchester at Bellmont, 7:45 pm
Tri-Central at Northfield, 7:45 pm
Wabash at Bluffton, 7:30 pm
Friday, Jan. 25
Maconaquah at Cass, 7:30 pm
North Miami at Southwood , 8 pm
Rochester at Northfield , 7:45 pm
Tippecanoe Valley at Manchester , 7:45 pm
Whitko at Peru , 7:45 pm
Saturday, Jan. 26
Clinton Christian at Tippecanoe Valley, 7:30 pm
Manchester at Concordia, 7:30 pm
North White at Rochester, 7:30 pm
Northfield at Caston, 7:30 pm
Southern Wells at Wabash, 7:30 pm
Whitko at Maconaquah , 7:45 pm
Thursday, Jan. 31
Northfield at Manchester , 7:45 pm
Southwood at Rochester , 7:45 pm
Tipton at Peru, 7:45 pm
Wabash at Tippecanoe Valley , 7:45 pm
Whitko at North Miami , 7:45 pm
Saturday, Feb. 2
Wayne at Wabash, 3:30 pm
Lakewood Park at Whitko, 2:30 pm
Maconaquah at Tippecanoe Valley , 2:30 pm
North Miami at South Bend Academy, 7 pm
North Miami at Sheridan, 7:30 pm
Northwestern at Southwood, 7:30 pm
Tuesday, Feb. 5
Rochester at John Glenn, 7:30 pm
Twin Lakes at Peru, 7:45 pm
Whitko at Southern Wells, 7:30 pm
Thursday, Feb. 7
Madison-Grant at Southwood, 7:30 pm
Friday, Feb. 8
Peru at Manchester , 7:45 pm
Rochester at Wabash , 7:45 pm
Southwood at Maconaquah , 7:45 pm
Tippecanoe Valley at North Miami , 7:45 pm
Saturday, Feb. 9
Bluffton at Northfield, 7:30 pm
LaVille at Whitko, 7:30 pm
Peru at Western, 7:30 pm
Pioneer at Maconaquah, 7:30 pm
Wabash at Cass, 7:30 pm
Tuesday, Feb. 12
Adams Central at Southwood, 7:30 pm
Columbia City at Manchester, 7:45 pm
Maconaquah at Northfield , 7:45 pm
Tippecanoe Valley at NorthWood, 7:30 pm
Triton at Rochester, 7:45 pm
Wabash at Eastbrook, 7:30 pm
Friday, Feb. 15
Manchester at Maconaquah , 7:45 pm
North Miami at Argos, 7:30 pm
Northfield at Southwood , 7:30 pm
Peru at Rochester , 7:30 pm
Tippecanoe Valley at Triton, 6:15 pm
Saturday, Feb. 16
Hamilton Heights at Peru, 7:45 pm
Maconaquah at Culver Academy, 7:30 pm
Wabash at Blackford, 7:30 pm
Whitko at Churubusco, 7:30 pm
Tuesday, Feb. 19
Eastern at Wabash, 7:30 pm
Maconaquah at Taylor, 7:30 pm
Manchester at Whitko , 7:45 pm
Northfield at Huntington North, 7:30 pm
NorthWood at Manchester, 7:30 pm
Southwood at Eastbrook, 7:30 pm
Thursday, Feb. 21
Caston at North Miami, 7:30 pm
Whitko at Heritage, 7:30 pm
Friday, Feb. 22
Bluffton at Southwood, 7:30 pm
Manchester at Eastern, 7:45 pm
Oak Hill at Northfield, 7:30 pm
Peru at Wabash , 7:45 pm
Rochester at Maconaquah , 7:45 pm
Wawasee at Tippecanoe Valley, 7:30 pm
Conference game