MID-HOOSIER
ALL TIMES EASTERN
TEAMS WITH FULL SCHEDULES IN BOLD TYPE
CONFAGOADAAMStreak
Edinburgh0-  00-  0 .00 .00 .00 Lost 1
Hauser0-  00-  0 .00 .00 .00 Lost 1
Morristown0-  00-  0 .00 .00 .00 Won 8
North Decatur0-  00-  0 .00 .00 .00 Lost 1
South Decatur0-  00-  0 .00 .00 .00 Lost 3
Southwestern0-  00-  0 .00 .00 .00 Lost 1
Waldron0-  00-  0 .00 .00 .00 Lost 1
Tuesday, Nov. 20
Christel House at Waldron, 7:30 pm
Hauser at Brown County, 7:30 pm
North Decatur at Greensburg, 7 pm
Southwestern at Edinburgh, 7:30 pm
Trinity Lutheran at South Decatur, 7:30 pm
Wednesday, Nov. 21
Morristown at Triton Central, 7:30 pm
Saturday, Nov. 24
Columbus North at Hauser, 7:30 pm
Indian Creek at Edinburgh, 7:30 pm
North Decatur at Milan, 7:30 pm
Northeastern at Morristown, 7:30 pm
Oldenburg at South Decatur, 7:30 pm
Tuesday, Nov. 27
Bethesda Christian at Waldron, 7:30 pm
Hauser at Trinity Lutheran, 7:30 pm
Friday, Nov. 30
Edinburgh at Oldenburg, 7:30 pm
Morristown at Hauser , 7:30 pm
South Decatur at North Decatur, 7:30 pm
Southwestern at Eastern Hancock, 7:30 pm
Triton Central at Waldron, 7:30 pm
Saturday, Dec. 1
Oldenburg at Morristown, 7:30 pm
South Decatur at Rising Sun, 7:30 pm
South Ripley at North Decatur, 7:30 pm
Triton Central at Southwestern, 7:30 pm
Waldron at Edinburgh , 7:30 pm
Tuesday, Dec. 4
South Decatur at Switzerland County, 7:30 pm
Friday, Dec. 7
Edinburgh at Triton Central, 7:30 pm
Jac-Cen-Del at North Decatur, 7:30 pm
Milan at South Decatur, 7:30 pm
Trinity Lutheran at Southwestern, 7:30 pm
Waldron at Morristown , 7:30 pm
Saturday, Dec. 8
Edinburgh at North Decatur , 7:30 pm
Hauser at Greensburg, 7:30 pm
Waldron at Milan, 7:30 pm
Tuesday, Dec. 11
Shawe at South Decatur, 7:30 pm
Friday, Dec. 14
Edinburgh at Hauser , 7:30 pm
South Decatur at Morristown , 7:30 pm
Southwestern at Lutheran, 8 pm
Saturday, Dec. 15
Edinburgh at Monrovia, 7:30 pm
Morristown at Milan, 7:30 pm
North Decatur at Triton Central, 7:30 pm
South Ripley at South Decatur, 7:30 pm
Southwestern at Waldron, 7:30 pm
Tuesday, Dec. 18
Southwestern at Morristown , 7:30 pm
Wednesday, Dec. 19
North Decatur at Eastern Hancock, 7:30 pm
Friday, Dec. 21
Hauser at Rushville, 7:30 pm
Morristown at Union County, 8 pm
Oldenburg at Waldron, 7:30 pm
Wednesday, Dec. 26
Hauser vs. TBA, TBA, Edinburgh
TBA at Edinburgh, TBA, Edinburgh
Thursday, Dec. 27
Morristown vs. TBA, TBA, Forest Park
Friday, Dec. 28
Waldron at Henryville, 10 am, Henryville
Southwestern vs. TBA, TBA, Monrovia
TBA at North Decatur, TBA, North Decatur
Saturday, Dec. 29
Waldron at Knightstown, 7:30 pm
Friday, Jan. 4
North Decatur at Hauser , 7:30 pm
Southwestern vs. TBA, TBA, Morristown
TBA at Morristown, TBA, Morristown
Waldron vs. TBA, TBA, Morristown
Saturday, Jan. 5
South Decatur at Medora, 7:30 pm
West Washington at Edinburgh, 7:30 pm
Tuesday, Jan. 8
TBA at Edinburgh, TBA, Edinburgh
Friday, Jan. 11
Brown County at Southwestern, 7:30 pm
Eastern Hancock at Waldron, 7:30 pm
Hauser at Shelbyville, 7:30 pm
North Decatur at South Decatur , 7:30 pm
Rushville at Morristown, 7:30 pm
Saturday, Jan. 12
Hauser at Milan, 7:30 pm
Lawrenceburg at North Decatur, 7:30 pm
Rising Sun at Morristown, 7:30 pm
South Decatur at Southwestern , 7:30 pm
Waldron at Jac-Cen-Del, 7:30 pm
Friday, Jan. 18
Edinburgh at Southwestern , 7:30 pm
Hauser at Waldron , 7:30 pm
North Decatur at Morristown , 7:30 pm
South Decatur at Centerville, 7:30 pm
Saturday, Jan. 19
Lincoln at Edinburgh, 7:30 pm
Franklin County at North Decatur, 7:30 pm
Greensburg at South Decatur, 7:30 pm
Rising Sun at Hauser, 7:30 pm
Friday, Jan. 25
Batesville at North Decatur, 7:30 pm
Hauser at South Decatur , 7:30 pm
Morristown at Edinburgh , 7:30 pm
Waldron at Southwestern , 7:30 pm
Saturday, Jan. 26
Batesville at Hauser, 7:30 pm
East Central at North Decatur, 7:30 pm
Herron at Southwestern, 7:30 pm
Knightstown at Morristown, 7:30 pm
Waldron at Rising Sun, 7:30 pm
Thursday, Jan. 31
Morristown at Greenwood Christian, 7:30 pm
North Decatur at Waldron , 7:30 pm
South Decatur at Jac-Cen-Del, 7:30 pm
Southwestern at Hauser , 7:30 pm
Saturday, Feb. 2
Edinburgh at Crothersville, 1:30 pm
Hauser at Heritage Christian, 2:30 pm
Rising Sun at Southwestern, 1:30 pm
Tuesday, Feb. 5
Crothersville at South Decatur, 7:30 pm
Wednesday, Feb. 6
Southwestern at Eminence, 7:30 pm
Friday, Feb. 8
Greenwood Christian at Edinburgh, 8 pm
Jac-Cen-Del at Hauser, 7:30 pm
Morristown at Eastern Hancock, 7:30 pm
North Decatur at Union County, 8 pm
Waldron at South Decatur , 7:30 pm
Saturday, Feb. 9
Centerville at Waldron, 7:30 pm
Hauser at Shawe, 7:30 pm
Knightstown at North Decatur, 7:30 pm
Tuesday, Feb. 12
Southwestern at Knightstown, 7:30 pm
Trinity Lutheran at Edinburgh, 7:30 pm
Friday, Feb. 15
Edinburgh at South Decatur , 7:30 pm
North Decatur at Southwestern , 7:30 pm
Saturday, Feb. 16
Hauser at Indian Creek, 7:30 pm
Morristown at Shelbyville, 7:30 pm
Shawe at Edinburgh, 7:30 pm
Waldron at Eminence, 7:30 pm
Tuesday, Feb. 19
Christel House at Southwestern, 7:30 pm
Hauser at Triton Central, 7:30 pm
Thursday, Feb. 21
Brown County at Edinburgh, 7:30 pm
Friday, Feb. 22
Rushville at North Decatur, 7:30 pm
South Decatur at Knightstown, 7:30 pm
Tri at Morristown, 7:30 pm
Conference game